این مجموعه با هدف بهبود کیفیت ارائه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات با رویکرد تولید و توسعه سیستم های نرم افزاری تحت وب و همچنین رقابت آفرینی در عرصه تکنولوژی از دی ماه سال ۱۳۸۹ پا به عرصه ظهور نهاده و همواره بر این عقیده استوار بوده که خوب بودن کافی نیست و باید عالی بود.

 


- گزیده ای از سیاست های مدیرعامل :

پیش از هرچیز خداوند را سپاسگزاریم که توفیق نوشتن به ما داد چرا که نوشتن نعمتی بود که بشر علم را بدان وسیله گسترش داد.

ما عقیده داریم که همواره می بایست یاد بگیریم و یاد بدهیم که یاد بگیرند و یاد بدهند. از این رو اساسا هر نوع تجارتی به غیر از کسب و کار های دانش بنیان از نظر ما منبع درآمدی کاذب تلقی می گردد.

جوامع متمدن به خوبی یافته اند که به کمک ابزار های ارتباطی داده ها را سریع تر، دقیق تر و مطمئن تر منتقل کنند تا با پردازش آنها اطلاعات را استخراج و بر دانش بشر بیافزایند. از این رو تکنیک های نوینی در فناوری اطلاعات و ارتباطات بکار گمارده شد که مجموع آنها را در علمی به همین عنوان نام گذاری کرده اند.

فناوری اطلاعات و ارتباطات، کانونی از تکنولوژیست که به اختصار IT یا ICT نامیده می شود. در این حوزه مباحثی مطرح می شود که بنیادی ترین نیازهای هر سازمان را تعریف می کند.

اگر تحلیل درستی بر زمان حال داشته باشیم به خوبی یافته ایم که قدرت در دانش است. بنابراین برای رسیدن به قدرت، نیاز به جذب ابزارهای کسب دانش است که این وظیفه را متخصصین علم IT بر عهده دارند. پس بر این اصل این چنین می توان استنباط نمود که عالمان صنعت IT از افسران جنگ های نوین نیز به شمار می روند.

بنیادی ترین تفکر ما بر اساس رقابت است؛ یعنی آزادانه درکنار رقبای خود فعالیت می کنیم و انتخاب را بر عهده مشتریان می گذاریم تا آنها تصمیم بگیرند. ما همواره سعی برآن داریم تا سرویسهایمان را بهینه تر و خدمات را آنچنان که شایسته مشتریان است ارائه دهیم.

از این رو با حسن نیت کامل، این اصول ساده و شگفت انگیز کارمان را منتشر می کنیم تا در نهایت، بستری کارآمد را هم به نفع خود و هم به نفع مشتریان فراهم کنیم.

ما از هرگونه هزینه زائد اجتناب می کنیم، زیرا عقیده داریم مشتری نباید بهای ضعف های مدیریتی و یا اشکالات اجرایی کار ما را بپردازد. پس ما پیش از راه اندازی هر سرویس جدید، به دقت آنرا مورد مطالعه قرار داده و قابلیت های اجرایی آن را بررسی می کنیم.

همچنین ما بر این عقیده هستیم که به دست آوردن سود کمتر از یک مشتری در صورتیکه به نحوی انجام گردد که مشتری از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشد، آن مشتری را به یک قوه تبلیغی خود ساخته مبدل می کند، و این امر افزایش سود ما را به عنوان ارائه دهنده خدمات دربر خواهد داشت.

در این راستا تلاش ما بر این است که با استعانت از خداوند منان در انجام وظایف خود تمام همت و تلاش خود را بکار بسته و با وجدانی شایسته اهداف خود را برای به ثمر نشستن آن دنبال کنیم.

با آرزوی سلامتی و سربلندی برای یکایک شما عزیزان
علی حقیقت جو ، فروردین ماه ۱۳۹۳


دانلود فایل PDF رزومه شرکت

دانلود فایل PDF منشور اخلاقی شرکت


مجوز ها


گواهی نامه ها


تقدیر نامه ها

  1. محمد

    موفق باشی داداش
    درجه یکی…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.