وب سایت ویژه مدارس

 • 32 بازدید
 • وب سایت ویژه مدارس

  در جامعه کنونی نقش آموزش بر هیچکس پوشیده نیست. نخستین نوع آموزش رسمی برای هرکس در مدارس اتفاق می افتد. در سیستم سنتی آموزش به مدرسه ختم می شد و تمامی منابع در مدرسه نگهداری و بایگانی میگردید به طوری که هر دانش آموزش فقط در مدرسه به این منابع دسترسی داشت و از طرفی کلیه خدمات مدرسه به صورت سنتی و دهان به دهان منتقل می گردید.
  اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی در دسترس بودن اولویت اول هر موسسه و سازمانی چه بهتر که مدارس نیز در هر لحظه در دسترس باشند تا علاوه بر معرفی نوع آموزش و خدمات ویژه ای که در مدرسه به دانش آموزان ارائه میگردد امورات دانش آموزان را نیز بررسی نمایند.

  وب سایت ویژه مدارس

  وب سایت ویژه مدارس

  اما وب سایت ویژه مدارس چه ویژگی هایی دارند؟

  نخستین بخش وب سایت به معرفی مرکز آموزشی می پردازد.در این بخش اهم فعالیت مدرسه، مدرسان و ساقه فعالیت تدریس ایشان و همچنین فیلم و عکس از روند آموزشی مدرسه قرار خواهد گرفت.
  قسمت دوم این وب سایت به جزوات کمک درسی و فایل های آموزشی اختصاص داده خواهد شد. جزوات و فایل ها ها را می توان با دسترسی هر فرد محدود کرد تا از نظر امنیت نیز کاملا مطمئن شویم.
  قسمت سوم بخش اعضاء است. بدین صورت که هر عضو صفحه ای مجزا داشته باشد و اطلاعات فردی و نمرات نیز در این بخش درج گردد. این بخش می تواند در دسترس والدین قرار گیرد تا از نظر پیشرفت آموزشی فرزند خود را زیر نظر داشته باشند.
  وب سایت ویژه مدارس با رویکرد اطلاع رسانی و آموزش از راه دور می تواند کمک شایانی در پیشرفت تحصیلی هر دانش آموز داشته باشد. نظارت دائمی بر عملکرد دانش آموزان و بررسی پیشرفت تحصیلی آنان اولویت هر وب سایت مدرسه خواهد بود.
  جهت مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی وب سایت ویژه مدارس می توانید با ما در تماس باشد.

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.