وب سایت شرکتی

 • 37 بازدید
 • وب سایت شرکتی

  وب سایت شرکتی شعبه ای از کسب و کار که همیشه و در همه جا در دسترس همه است.

  امروزه هر شرکتی در کسب و کار خود نمی تواند محدود به موقعیت جغرافیایی باشد. برای جلوگیری از این محدودیت دو راهکار عمده وجود دارد:

  1. ایجاد شعبه در هر منطقه
  2. ایجاد شعبه ای که تمام افراد بتوانند به راحتی و در هرمنطقه مکانی به آن دسترسی پیدا کنند

  گزینه ۱ بسیار هزینه بر است اما گزینه ۲ قبل از بوجود آمدن اینترنت کاملا محال بود. حال با استفاده از تکنولوژی فناوری اطلاعات هر شرکت در هر جای جهان می تواند با ایجاد وب سایت شرکتی شعبه ای از کسب و کار خود را ایجاد کند که همیشه و در هر کجا در دسترس باشد.

  اما سوال ۱۰۰ هزار دلاری این است: یک وب سایت شرکتی باید چگونه باشد؟

  وب سایت شرکتیض

  وب سایت شرکتی

  طبق تجربه و بررسی های انجام شده توسط کارشناسان شرکت نوین ارتباطات پارس رایان مهر نتایج زیر جهت ایجاد یک وب سایت شرکتی بدست آمده است.

  اول اینکه وب سایت شرکتی همانند هر وب سایت دیگر باید دارای قسمتی با عنوان درباره ما باشد که بر خلاف نظر بسیاری افراد که معتقدند در قسمت درباره ما باید خدمات و کالاها معرفی گردد؛ ما معتقدیم که در قسمت درباره ما فقط تاریخچه ای از آنچه که شرکت تا کنون بدان دست یافته می بایست درج گردد. به عنوان مثال تاریخ ایجاد شرکت، چشم انداز ها، اهداف و ... میتوانند بخش مهمی از درباره ما وب سایت شرکتی را به خود اختصاص دهند.

  در مرحله دوم هر وب سایت شرکتی می بایست راه هایی مطمئن و ارزان جهت ارتباط با مشتریان برقرار نماید. نخست شماره تماس ها و ایمیل ها و سپس ایجاد فرم تماس که قابلیت ارسال متن و بنا بر نیاز عکس و فایل را به ایمیل مدیر قسمت مربوطه ارسال نماید.

  در مرحله سوم بنا بر نوع شرکت که می تواند خدماتی یا فروش کالا باشد قسمتی با عنوان خدمات یا کالا ها ایجاد خواهد گردید که به طور کامل و با جزئیات خدمات یا کالاهای شرکت را شرح خواهد داد.

  در مرحله چهارم و مرحله نهایی هر شرکت می بایست در وب سایت شرکتی خود تازه های کاری خود را ارائه دهد. این قسمت دقیقا مانند ویترین یک مغازه یا شعبه عمل خواهد کرد.

  این قسمت ها مهمترین قسمت هایی است که باید در یک وب سایت شرکتی مورد توجه قرار گیرد. پس اگر قصد ایجاد وب سایت شرکت دارید همین حالا با مشاوران ما به رایگان تماس حاصل فرمایید.

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.