وب سایت شخصی

 • 78 بازدید
 • وب سایت شخصی

  همیشه معرفی خود یکی از دشوارترین مسائل ممکنه بوده و هست. معرفی که حمل بر خودستایی نشود یا مخاطب را تحت فشار نگذارد و بتواند تمام جنبه های شخصی،روانی و تخصصی یک فرد را در برگیرد بسیار دور از ذهن است.

  فناوری اطلاعات در این مورد خاص با ایجاد وب سایت های شخصی به کمک آمده.

  وب سایت شخصی

  وب سایت شخصی

  وب سایت شخصی یا بلاگ شخصی وب سایت کاملی است که تمام اطلاعات فردی شخصی خاص را در برمی گیرد. این گونه وب سایت ها علاوه بر جنبه اطلاع رسانی می توانند محلی جهت اظهار نظرهای شخصی در فضای مجازی را به صورت رسمی ایجاد نماید.

  قطعا شبکه های اجتماعی صفحه هایی خاص در اختیار افراد می گذارند که می توانند به معرفی خود و تخصصشان بپردازند اما یک وب سایت شخصی هویت رسمی یک فرد در فضای مجازی خواهد بود.

  قسمت های مختلف وب سایت شخصی

  اولین قسمت و مهمترین بخش این گونه وب سایت ها قسمت معرفی خواهد بود که با افزودن عکس و فیلم، چهره ای از صاحب وب سایت را به نمایش خواهد گذاشت که او می خواهد. بخش دوم وب سایت شخصی کانال ارتباطی شخص و مخاطب خواهد بود که می تواند به صورت رسمی در قالب ایمیل و شماره تلفن ظهور پیدا کند یا به صورت غیر رسمی به صورت انواع فرم های گفت و گو مطرح گردد. نهایتا بخش وبلاگ شخصی است که همان قسمت دل نوشته ها و اظهار نظرهای تخصصی و یا عامیانه است که بسیار پر طرفدار و از قسمت هایی است که موجب جذب بیشتر مخاطب خواهد شد.

  بایدها و نبایدها

  در وب سایت شخصی می بایست قالبی انتخاب شود که در نخستین نگاه اطلاعات کلی و عکس فرد مورد نمایش داده شود. ایجاد پیچیدگی و ایجاد بخش های اضافه از نبایدهای وب سایت شخصی است. به یاد داشته باشیم داشتن وب سایت شخصی یعنی اینکه "من شخص مهمی هستم!" پس راحت باشید و از خودتان تعریف کنید.

  جهت مشاوره رایگان در زمینه ایجاد وب سایت های شخصی می توانید با ما در تماس باشید.

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.