هفت راز از نویسندگان حرفه ای مقالات سئو

 • 92 بازدید
 • هفت راز از نویسندگان حرفه ای مقالات سئو

  مقالات و وبلاگ‌ها یکی از مهم‌ترین بخش‌های خدمات روابط عمومی آنلاین و مدیریت رسانه‌های اجتماعی و در نهایت باعث بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو) هستند.

  برای معرفی کسب‌وکارتان به مشتریان بیشتر، باید به‌طور منظم مطالب جدید در وب‌سایت‌تان منتشر کنید. اگر بتوانید این کار را به درستی انجام دهید، افراد بیشتری از سایت‌تان بازدید خواهند کرد.

  اگر می‌خواهید در این‌باره بیشتر بدانید مطلب زیر را تا انتها بخوانید ...

  ۱- جستجوی کلیدواژه‌ها
  تحقیق کنید مردم در اینترنت بیشتر به دنبال چه مطالبی می‌گردند و با چه کلمات و عباراتی این مطالب را جستجو می‌کنند. استفاده از این کلیدواژه‌ها در محتوا سبب افزایش بازدید از سایت‌تان و در نهایت بهبود سئو آن خواهد شد. یک فهرست از این کلیدواژه‌ها به صورت فایل اکسل (صفحه‌گسترده) تهیه کنید تا کار پیگیری آنها آسان‌تر شود.

  ۲- استفاده از کلیدواژه‌ها
  بهتر است کلیدواژه در پاراگراف اول (یا در ۳۰۰ کلمه‌ی اول) و حتی‌الامکان در تیترهای اصلی یا زیرتیترها وجود داشته باشد. کلیدواژه‌ها باید کاملا طبیعی در متن به کار برده شوند تا تکرار بیش‌ازحد آنها به متن محتوا خدشه وارد نکند.

  ۳- تولید محتوا درباره‌ی مسائل ارزشمند
  بسیاری از محتواها بدون دلیل تولید می‌شوند و هیچ استراتژی واقعی پشت آنها وجود ندارد. محتوایی که برای خوانندگان تولید می‌کنید باید ارزشمند، منحصربه‌فرد و حاوی اطلاعاتی باشد که به ندرت بتوان آنها را در سایت‌های دیگر پیدا کرد.

  ۴- محتوا باید طول کافی داشته باشد
  بهتر است تعداد کلمات محتوا حداقل ۶۰۰ کلمه باشد، اما اگر می‌توانید آن را تا ۱۰۰۰ کلمه نیز ادامه دهید. موتورهای جستجو مقالات مفهومی عمیق تا ۲۰۰۰ کلمه را ترجیح می‌دهند. محتوای طولانی‌تر ارزش بیشتری به خوانندگان ارائه می‌دهد.

  ۵- تحلیل محتوا
  به طور منظم بر محتوای‌تان نظارت کنید. چگالی کلیدواژه، زمانی که کاربر در سایت صرف می‌کند، سرعت خروج از سایت و تعداد صفحاتی که کاربر هنگام بازدید از سایت باز می‌کند بسیار مهم هستند.
  اگر از وردپرس استفاده می‌کنید، برخی ابزارهای رایگان PR (به صورت افزونه‌ها) وجود دارند که می‌توانید از آنها استفاده کنید. به عنوان یک نمونه از این ابزارهای مفید می‌توان به Yoast اشاره کرد.

  ۶- ویرایش محتوا
  محتوا باید از لحاظ غلط املایی و نکات نگارشی ویرایش شود. پاراگراف‌ها و جملات بلند باید کوتاه شوند.

  ۷- نماینده‌ی PR خودتان باشید
  پس از ارسال یک محتوای جدید در سایت‌تان، در وبلاگ‌های مختلف دیدگاه‌هایی بنویسید و لینک محتوای خودتان را در آنها ذکر کنید.

   

  منبع: contentfac.com

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.