تبلیغات در شبکه های اجتماعی (بخش سوم)

 • 119 بازدید
 • تبلیغات در شبکه های اجتماعی (بخش سوم)

  در مطالب بخش اول و دوم نکته اساسی در خصوص تبلیغات در شبکه های اجتماعی برایتان بازگو کردیم و هم اینک ادامه مطلب را در خدمت شما هستیم :

  ۹-داشتن ثبات قدم

  برای موفقیت در بازاریابی در شبکه های اجتماعی می بایست استمرار و انسجام را در نظر داشته باشید. اگر در ماه موفق به گذاشتن تنها چند عدد پست در شبکه های اجتماعی می شوید، در نتیجه می بایست انتظار نتیجه محدودتری را نیز داشته باشید. اما نباید به جای گذاشتن پست های منظم، در هر زمان که فرصت کردید در شبکه های اجتماعی پست بگذارید چرا که دسترسی مخاطبان به خود را محدود می کنید.

  باید از ارزشمند بودن محتوا و قرار گرفتن آن ها روی شبکه های اجتماعی به صورت منظم و مرتب مطمئن شوید. باید با توجه به بازار کارتان هر چند مدت یکبار پستی جدید بگذارید اما در کل گذاشتن حداقل روزی یک پست در شبکه های اجتماعی مناسب است.

  ۱۰-انتخاب چند پلتفرم مناسب برای خود به جای همه ی پلتفرم های اجتماعی

  حتما تا به حال در رابطه با اهمیت بازاریابی در شبکه های اجتماعی فیسبوک، اینستاگرام، یوتیوب، لینکدین، توییتر، اسنپ چت و بسیاری دیگر از پلتفرم های موجود در فضای مجازی زیاد شنیده اید.

  در نظر داشته باشید در صورتی که بخواهید همزمان روی تمامی این پلتفرم ها بازاریابی کنید، شاید بتوانید روی همه ی آنها حضور داشته باشید اما نتیجه ی مناسبی نخواهید گرفت. در عوض می بایست روی چند پلتفرم محدود به صورت متمرکز کار کنید که مورد توجه بیشتر مردم است.

  تبلیغات در شبکه های اجتماعی

  ۱۱-باید مقداری وقت بگذارید و در نتیجه یک تقویم محتوایی زیبا و جذاب درست کنید.

  می بایست یک تقویم محتوایی برای خود درست کنید که در فرصت های گوناگون از سال، انواع مختلف محتوایی را در بر بگیرد. در نظر داشته باشید می بایست حداقل از ۳ الی ۶ ماه قبل برنامه ریزی انتشار محتوای خود را داشته باشید. توجه به مناسبت ها و تعطیلی های خاص می تواند برای تولید محتوای مناسب برای انتشار در شبکه های اجتماعی به شما کمک کند.

  آخرین توصیه:

  پس از گذشت مدتی حتما به عقب برگشته و کلیه پست هایی که قبلا منتشر کرده اید را مرور کنید، باید اطمینان داشته باشید که اکانتی که برای بازاریابی دیجیتالی در شبکه های اجتماعی خود استفاده کرده اید، هیچ گونه عکس یا مطلب شخصی در گذشته آن وجود ندارد.

  1. کیمیا کتاب

   مرسی از مطلالب و سایت خوبتون
   موفق باشید

   1. مدیر عامل

    خواهش می کنم
    سلامت باشید

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.