استفاده از تصویر و ویدئو در وردپرس

 • 48 بازدید
 • استفاده از تصویر و ویدئو در وردپرس

  استفاده از تصویر و ویدئو در وردپرس

  افزودن پرونده چند رسانه‌ای :
  یکی از ویژگی‌هایی که وردپرس در نسخه‌های اخیر خود به آن توجه ویژه‌ای کرده استفاده از امکانات چندرسانه‌ای است که به راحتی می‌توانید تصویر، ویدئو و فایل صوتی را در نوشته‌های خود قرار دهید. برای اینکار در جایی از نوشته که می‌خواهید پرونده چندرسانه ای نمایش داده شود کلیک کنید و دکمه افزودن پرونده چندرسانه‌ای که در بالای نوار ابزار ویرایشگر دیداری قرار دارد را کلیک کنید. در اینجا گذاشتن یک تصویر در نوشته نمایش داده می‌شود، صوت و ویدئو هم به همین شکل است.

  در پنجره باز شده اگر هیچ پرونده‌ای را قبلا در وردپرس آپلود نکرده باشید هچی نمایش داده نمی شود و از شما خواسته می شود که پرونده‌ای را برای بارگزاری انتخاب کنید. که با کلیک بر روی دکمه گزینش پرونده این کار را می توانید انجام دهید اما برای وقتی که پرونده‌ای وجود دارد این دکمه دیگر نمایش داده نمی‌شود و پرونده‌های موجود نمایش داده می‌شود برای این حالت گزینه بارگزاری پرنده ها را کلیک کنید.

  و بعد از آن بر روی دکمه گزینش پرونده‌ها کلیک کنید تا پنجره انتخاب پرونده برای شما گشوده شود بعد از انتخاب پرونده از روی کامپیوترتان مشخصات پرونده را می‌توانید وارد کنید.

  در قسمت جزییات پیوست اطلاعات تصویر را می توانید وارد کنید، فیلد نام(اولی) نام پرونده در سایت مشخص می‌کند نام(دومی) متنی را که در زیر تصویر در نوشته به عنوان توضیح نمایش داده می‌شود را می‌توانید وارد کنید. متن جایگزین، اگر تصویر بنا به مشکلاتی بارگزاری نشود نشان داده خواهد شد. و فیلد توضیح برای نمایش توضیح در کتابخانه وردپرس به کار می‌رود.(کتابخانه از طریق منوی مدیریت رسانه -> کتابخانه قابل دسترس است که از طریق آن می‌توانید تمام پرونده‌های چند رسانه ای را مدیریت کنید.)

  قسمت دومی که برای تصاویر باید تکمیل کنید مربوط به نحوه نمایش است. چیدمان که واضح است چه چیزی را مشخص می‌کند که شامل سه گزینه چپ، راست و میانه است که موقعیت تصویر را مشخص می‌کند. پیوند به مشخص می کند که با کلیک کردن بر روی تصویر چه اتفاقی بیافتد. و گزینه آخر اندازه است که می‌توانید اندازه ای که در سایت نمایش داده می‌شود را انتخاب کنید.

  خوب حالا که تمام مشخصات تصویر را وارد کردیم با کلیک بر روی گزینه گذاشتن در نوشته تصویر در نوشته قرار می‌گیرد.

   

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.