ارائه درس کاربینی به دانشجویان

 • 1107 بازدید
 • ارائه درس کاربینی به دانشجویان

  ماه گذشته مطابق با درخواست مرکز آموزش علمی-کاربردی صنایع مخابرات راه دور ایران جلساتی به منظور ارائه درس کاربینی به ۸۰ نفر از دانشجویان مقاطع کارشناسی و کاردانی در رشته های فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT) و شبکه های کامپیوتری با همکاری مرکز کامپیوتر فارس به مدیریت جناب آقای مهندس جوانمردی تدارک دیده شد.

  karbini

  بدین منظور اولیه جلسه در روز چهارشنبه مورخ ۱۷ آذر ماه، ساعت ۱۵ الی ۱۸ در سالن سمینار مرکز کامپیوتر فارس برگزار گردید و مقرر شد جلسه ای دیگر در روز چهارشنبه مورخ ۲۴ آذر ماه ساعت ۱۵ الی ۱۸ در سالن سمینار مرکز کامپیوتر فارس مجددا برگزار گردد.

  sam_1097

  در ساعت اول کاربرد ھای فناوری اطلاعات در کسب و کارھا توضیح داده شد و پس از آن نحوه پیاده سازی سیستم های مبتنی بر فناوری اطلاعات نیز برای دانشجویان گرامی تشریح گردید.

  دانلود فایل PDF اسلاید شو های "کاربرد های آی تی در کسب و کارها"

  دانلود فایل PDF اسلاید شو های "نحوه پیاده سازی سیستم های مبتنی بر IT"

  sam_1091

  در ساعت دوم از بین سیستم های مبتنی بر فناوری اطلاعات، سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان دیدار را برگزیده و درباره آن توضیحاتی جامع و کامل ارائه گردید و سپس در خصوص زیر ساخت های مورد نیاز جهت نصب و راه اندازی و استقرار سیستم فوق و دیگر سیستم های مشابه در سازمانها اعم از تجهیزات سخت افزاری شبکه شامل تجهیزات Active و Passive و همچنین سرورهای تحت شبکه نیز توضیحاتی ارائه گردید.

  دانلود فایل PDF اسلاید شو های "سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان"

  دانلود فایل PDF اسلاید شو های "شبکه های کامپیوتری"

  sam_1085

  در انتها مقرر گردید کلیه دانشجویان به وب سایت شرکت نرم نگاران آرمیتیس مراجعه نموده و پس از ثبت نام، نسخه یکماهه رایگان CRM دیدار را به طور کامل بررسی نموده و چالشهای عملی مدیران را با این نرم افزار به رشته تحریر درآورده و به عنوان گزارش کاربینی خود به استاد مربوطه تحویل نمایند.

  دانلود فایل PDF اسلاید شو های "سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان"

  دانلود فایل PDF اسلاید شو های "راهنمای خرید نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری"

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سئوال دارید؟ کارشناسان ما همواره پاسخگوی شما هستند.