برنامه نویسی و طراحی وب سایت

برنامه نویسی و طراحی وب سایت

نیازهای آنلاین سازمان خود را سریع و مطمئن پاسخگو باشید
امنیت یکپارچه ، سادگی در توسعه ، به روز رسانی و پشتیبانی مداوم

وب سایت یک مجموعه ساده از صفحات وب است که دارای تصاویر، ویدئو و دیگر فایل های دیجیتال می باشد و اطلاعات موجود در آن بر روی وب سرورهایی میزبانی می شود که از طریق اینترنت برای تمامی افراد قابل دسترس باشد از اینرو تمامی وب سایت ها در شبکه جهانی وب (World Wide Web) قرار می گیرند و تمامی اطلاعات آنها نیز در سراسر جهان قابل دسترس خواهد بود.

وقتی صحبت از طراحی سایت می شود، ما درک میکنیم که هر مشتری نیازهای خاص خودش را دارد. ما فقط وب سایت نمی سازیم بلکه ما راه حل هایی را به مشتری ارائه می دهیم که او برای موفقیت در دنیای مجازی به آنها نیاز دارد.

تجربه به ما آموخته است که ساخت یک سیستم مدیریت محتوا، فقط بحث در مورد ویژگیها نیست، بلکه بیشتر از آن، حل مشکلات و مدیریت اطلاعات و ارتباطات با دنیا پیرامون است. و همچنین ما بر این باوریم که یکى از مهمترین نکات براى ارائه بهترین سرویس به مشتریان، صداقت است.

سرویس های ما :

 • برنامه نویسی سفارشی تحت وب و سایت هاى تجاری و فروشگاه ها (E-Commerce)
 • ارائه راه حلهاى وب ، طراحی سایت و معمارى سیستمهاى تحت وب
 • طراحى User interface ، طراحی سایت سفارشى و طراحى مجدد وب سایت
 • بهینه سازى وب سایت براى موتورهاى جستجو مانند Google و دایرکتوری ها مانند Yahoo و …..
 • طراحی سایت و ساخت سفارشى سیستمهاى مدیریت محتوای خاص (CMS: Content Management System)
 • طراحی سایت و برنامه نویسی سفارشى مدیریت ارتباط با مشترى (CRM: Customer Relationship Management)
 • طراحی سایت و برنامه نویسی سفارشى مجله الکترونیکى و کاتالوگ الکترونیکى (E-Magazine , E-Catalog)
 • طراحی سایت و برنامه نویسی سفارشى سیستمهای مدیریت آموزشهای الکترونیکی (E-LMS: Electronic Learning Management System)
 • طراحى و ساخت Model Relational Database در Access , Microsoft SQL Server
 • طراحى و برنامه نویسی Xml Web Services
 • توسعه سفارشى وب سایت
 • عکاسی برای وب سایت
 • مشاوره وب

چرا طراحی وب سایت :

 1. بازاریابی


  ساخت و طراحی سایت بهترین راه برای تکمیل طرح بازاریابی های موجود در دنیای امروزی می باشد. در واقع می توانید به مشتریان و مخاطبان در مورد خدمات کسب و کار خود که به نوعی تبلیغات دهان به دهان راحتی است، بیشتر بگویید.

 2. آموزش


  یک وب سایت همچنین برای آموزش مشتریان نیز استفاده می شود و در مورد آنچه که یک تاجر می تواند برای مخاطبان انجام دهد، اطلاع رسانی می کند. در حالی که صاحب کسب و کار، اطلاعات مربوط به خود را ارائه می کند، می تواند به مشتریان خود از طریق وب سایت آموزش دهد که چرا آنها به خدمات شان نیاز خواهند داشت.

 3. رهبری و مدیریت


  شرکت هایی که به دنبال استراتژی های آنلاین هستند، موقعیت خود را برای مدیریت پیدا می کنند. این امر به شرکت ها کمک می کند تا بیشتر در معرض بازار جهانی قرار بگیرند. معمولاً شرکت ها از ریسک و مواجه با وب سایت های رقبای خود چشم پوشی کرده و از منافع ساخت و طراحی وب سایت و راه اندازی آن بهره برداری می کنند.

 4. 7/24 در دسترس


  داشتن یک وب سایت به گسترش کسب و کار شما کمک زیادی خواهد کرد. اینترنت یک روش کارآمد برای افراد است و به مشتریان کمک می کند که قیمت ها را مقایسه کرده و در فروشگاه های آنلاین خرید انجام دهند.
  اگر چه رقابت آنلاین وجود دارد اما صاحبان کسب و کار ها و یا نمایندگان آنها همیشه به صورت آنلاین حضور دارند. وب سایت برای مشتریان ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته آماده ارائه خدمات می باشد، اما ساعات کار آفلاین محدود می باشد.

 5. منابع


  گشت و گذارهای آنلاین به مشتریان جدید و با پتانسیل بالا کمک می کند تا وب سایت شما را پیدا کرده و تمامی اطلاعات مورد نیاز را در مورد کسب و کار به آنها ارائه می نماید. مشتریان آنلاین معمولاً نیاز به منابع فوری برای رجوع و استفاده از آنها نیاز دارند.

 6. تعامل با مشتریان


  هیچ راه دیگری برای حفظ مشتری برای بازگشت مجدد وجود ندارد، اما صاحبان کسب و کارهای آنلاین از طریق وب سایت می توانند با مشتریان خود در تعامل باشند. صاحبان کسب و کار از طریق خبرنامه ها، نظر سنجی، چت روم و … می توانند با مشتریان و مخاطبان در تماس باشند. این امر نشان دهنده میزان اهمیت صاحب وب سایت به مشتریان خود است و یکی از بهترین راه ها برای نگه داشتن مشتریان و مشوق بازگشت آنها می باشد.

 7. مشروعیت فوری


  یک مشتری باید در مورد شرکت و کسب و کارها اطلاعات کافی داشته باشد. محصولات و خدماتی از کسب و کارهایی خریداری می شود که خود را کاملاً به مشتری معرفی کرده و به آنها احترام بگذارند. طراحی وب سایت برای یک کسب و کار آنلاین به صورت مناسب و محترمانه در افزایش فروش بی تاثیر نیست.

 8. نظرسنجی


  یک وب سایت در واقع یک خیابان تعاملی و دوطرفه می باشد. هنگامی که یک مشتری و یا مخاطب از وب سایت بازدید می کند، خدمات، محصولات و اطلاعات موجود و ارائه شده را مطالعه می نماید. یک صاحب وب سایت می تواند به صورتی مدیریت نماید که از مشتریانی با پتانسیل بالا با راه اندازی نظر سنجی بر اساس نیاز و خواسته آنها کسب و کار خود را اداره نماید.


مشاهده نمونه کارهای انجام شده :
ورود به بخش گالری نمونه کارهای انجام شده


دانلود آخرین نسخه لیست قیمت خدمات و محصولات دپارتمان نرم افزار شرکت نوین ارتباطات پارس

 • کلیه پکیج های فوق دارای سیستم مدیریت محتوای کاملا فارسی بوده، به طوریکه مدیر سایت توانایی بروزرسانی محتوا به صورت درج، حذف و ویرایش کلیه مطالب و جزئیات سایت را به سادگی و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی داراست.
 • به منظور بالابردن ضریب امنیتی سایت ها، برای سیستم های مدیریت محتوای ارائه شده به صورت ماهیانه بسته های بروزرسانی ارائه می شود.
 • کلیه پکیج ها دارای قابلیت ارتقاء به نسخه های بالاتر را دارا می باشند.
 • کلیه سرویسهای فوق دارای گارانتی صحت سرویس دهی و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشند.
 • به هزینه طراحی سایت های چند زبانه بنابر سفارش مشتری نیمی از مبلغ کل پروژه اضافه می گردد.
 • کلیه قیمت ها بر واحد تومان می باشد.

نحوه سفارش پروژه برنامه نویسی و طراحی وب سایت :

 • سفارش حضوری: مراجعه به دفتر شرکت از طریق آدرس و مشخصات مندرج در صفحه تماس با ما و تکمیل مراحل عقد قرارداد از طریق ارتباط با کارشناسان فروش شرکت
 • سفارش غیر حضوری: ارسال درخواست به همراه کلیه جزئیات مورد نیاز از طریق سیستم تیکت با کارشناسان فروش شرکت