سئو

بهینه‌سازی موتور جستجو یا سئو ، (به انگلیسی:SEO) Search engine optimization) )، یک روند مناسب برای بهبود دید یک وب سایت یا یک صفحه وب در یک موتور جستجوی طبیعی و یا الگوریتمی است. بطور کلی وب گاه‌هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدید کننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو بدست می‌آوردند. “SEO” توانایی انواع جستجو را دارد، از جمله: جستجوی تصاویر، مکانی، جستجوی ویدئو، جستجوی علمی، جستجوی خبری و صنعت خاص در رأس موتور جستجو هستند.

چرا سئو برای کسب و کار من مناسب است؟

طبق تحقیقات به عمل آمده ۷۰% جستجوهای اینترنتی در سراسر جهان جهت پیدا کردن کالا یا خدمات انجام می شود. این آمار در ایران بسیار بهتر است. پس می توان نتیجه گرفت اگر در صدر نتایج گوگل قرار گیریم قطعا کسب و کارمان رونق خواهد گرفت.

ارزانترین و موثرترین روش بازاریابی، بازاریابی بر اساس محتوا است. فرض کنید شما در حال گشت و گذار در خیابان هستید، اغلب تبلیغات کلیشه ای اثر کمی بر شما خواهند گذاشت در عین حال اگر به دنبال محصول خاصی در خیابان باشید کوچکترین تابلوها و کم رنگ ترین تبلیغات مرتبط شما را به سوی آن مکان سوق خواهد داد. این مورد دقیقا در مورد وب گردی صدق می کند. زمانی که افراد به دنبال کالا یا خدمات خاص در گوگل جستجو می کنند، هنگام ورود به وبسایت شما مشتری بالقوه هستند.

وب سایت من در نتایج جستجو هست ولی در صفحه سوم!

متاسفانه طبق آمار باید به شما بگویم ۹۵% افراد به صفحه نخست نتایج گوگل اکتفا می کنند و ۷۵% آنها فقط سه نتیجه اول را نگاه می کنند. پس شما از این بازار بزرگ سهمی نخواهید داشت.

سئو واقعا چه کاری انجام می دهد؟

سئو جادو نیست بلکه یک هنر است! هنر سئو در واقع با بررسی عملکرد موتورهای جستجو با پیروی از الگوریتم های آن ها شما را به صدر نتایج می رساند.

آیا می توان ابتدا سایت را راه اندازی و سپس به بحث سئو پرداخت؟

خیر! کاملا خیر! ابدا توصیه نمی شود چنین کاری انجام دهید. در صورتی که بدون ملاک های گوگل وب سایت خود را راه اندازی کنید وب سایت شما جریمه خواهد شد و زمانی که بخواهید روند سئو را آغاز کنید به نتایجی به مراتب پایین تر دست خواهید یافت. در کل وب سایت بدون سئو به منزله راه اندازی یک فروشگاه بدون داشتن تابلو تبلیغاتی با شیشه های دودی است.

 

شرکت نوین ارتباطات پارس رایان مهر افتخار دارد با کادری مجرب به مشاوره و پیاده سازی سئو در وب سایت شما بپردازد. در زیر لیست قیمت ها را مشاهد می فرمایید.

 

عنوان پکیجمدت زمان تحویلهزینهامکانات قابل ارائه
بهینه سازی عمومی7 روز کاری300000بهینه سازی سیستم مدیریت محتوا و قالب سایت + فشرده سازی قطعه کدها (Gzip)
+ راه اندازی Cach سرویس + ایجاد نقشه سایت (Sitemap.xml) و راهنمای روبات های خزنده (Roboot.txt)
بهینه سازی پیشرفته14 روز کاری500000امکانات پکیج قبل + بهینه سازی محتوای سایت (Keyword - SEO Title - Meta Description)
+ معرفی به موتورهای جستجو همانند گوگل و درخواست جهت Index مطالب سایت + گزارش نتایج بهینه سازی (Web Master)
بهینه سازی حرفه ای21 روز کاری800000امکانات پکیج های قبل + تحلیل جزئیات گزارش نتایج بهینه سازی (Google webmaster) + مشاوره مارکتینگ و ارائه راهکارهای نوین عملیاتی در حوزه تخصصی کسب و کار با جدیدترین متدهای بازاریابی و تبلیغات روز دنیا
هر 3 ماه یکبار (4 مرتبه در سال)
بهینه سازی مخصوص28 روز کاری1200000امکانات پکیج های قبل + تحلیل جزئیات گزارش نتایج بهینه سازی (Google webmaster) + مشاوره مارکتینگ و ارائه راهکارهای نوین عملیاتی در حوزه تخصصی کسب و کار با جدیدترین متدهای بازاریابی و تبلیغات روز دنیا
در انتهای هر ماه (12 مرتبه در سال)